Embed

Hazal'dan 'Feriha' açıklaması

Önümüzdeki sezon olmayışımın paraya dayandırılması da beni gerçekten çok üzdü. Feriha rolünü bana emanet eden sayın Fatih Aksoy'a çok teşekür ederim. İki sezon aile gibi olduğumuz sahane ekibimize her şey için sonsuz teşekür ederim. 'Adını Feriha Koydum'un her zaman özel bir izleyici kitlesi oldu. Bana göstermiş olduğunuz ilgi, sevgi ve müthiş desteğe minnettarım. Bu desteğe her zaman ihtiyacım olacak. 'Adını Feriha Koydum'a ve Çağatay'a 3. sezonda başarılar dilerim. Sevgi ve saygılarımla...

Hazal'dan 'Feriha' açıklaması

Başrollerinde Hazal Kaya ve Çağatay Ulusoy'un oynadığı 'Adını Feriha Koydum' dizisi sezon finali yapmış ve Hazal Kaya diziden ayrılmıştı. Hazal Kaya, diziden neden ayrıldığını kendisine ait bir sosyal paylaşım sitesinden açıkladı.

İŞTE O AÇIKLAMA:

izi ile ilgili tartışmaları yurt dışında olduğum için takip edemiyorum. Duruma açıklık getirmek istedim. Ben dizinin 65. bölümde biteceğini zannediyordum. 2 bölüm uzayacağını öğrendiğimde planlarımı iki hafta erteleyerek devam ettim. Diziden ayrılmadım. Hatta 3. sezona devam edileceğini ben de sizlerle birlikte basından öğrendim.

Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !